Головна ЕКО:   Екологічні стандарти

Екологічні стандарти

Всі банки, що належать до групи ПроКредит встановлюють високі стандарти в тому, що стосується впливу наших операцій на навколишнє середовище. ПроКредит Банк в Україні має затверджену екологічну політику та, відповідно до неї, застосовує трьох-компонентний підхід до екологічних викликів. Якщо Ви бажаєте ознайомитися з екологічною політикою банку, просимо написати на адресу contact_office@procreditbank.com.ua. Опис системи екологічного менеджменту, що діє в банку, наводимо нижче:

Компонент 1: Внутрішня система екологічного менеджменту

ПроКредит Банк застосовує підхід для кращого розуміння та оптимізації власного енергоспоживання та впливу на довкілля. Екологічні проблеми є суттєвою складовою тренінгу, проведеного із персоналом ПроКредит Банку на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях. Банк призначив Координатора з екологічних питань та визначив склад Комітету з екологічних питань, щоб покласти на них відповідальність за моніторинг наших екологічних показників та координацію зусиль, направлених на їх покращення.

Компонент 2: Управління екологічним ризиком у кредитуванні

ПроКредит Банк впровадив систему заходів охорони навколишнього середовища, яка передбачає постійну оцінку відповідності кредитного портфеля екологічним критеріям, всебічний аналіз усіх видів економічної діяльності, що можуть становити потенційну загрозу для навколишнього середовища, а також відмову в розгляді заявок на отримання кредиту тим підприємствам, які займаються екологічно небезпечними видами діяльності, що визначені в нашому переліку винятків. Завдяки тому що ПроКредит Банк Україна приділяє увагу питанням охорони навколишнього середовища в процесі затвердження кредитів, він підвищує рівень екологічної свідомості серед своїх клієнтів.

Компонент 3: Розвиток «зеленого фінансування»

ПроКредит Банк прагне стимулювати розвиток видів економічної діяльності, максимально збалансованих з екологічної точки зору. У 2008 році ми розпочали програму надання продуктів зеленого фінансування – першу такого роду в Україні – яка передбачає надання кредитів на підвищення енергоефективності фізичним особам, а також малому та середньому бізнесу. У 2011 році ми розробили нову методологію кредитування на цілі розвитку енергоефективності та реалізували пілотний проект у Львові.

Невід'ємною частиною цього проекту є підвищення екологічної обізнаності серед власників бізнесу, а також серед наших співробітників. Ці ініціативи також включають побудову відносин з постачальниками екологічно чистого обладнання та послуг, а також заохочення їх до постачання продуктів, що носять стандартні знаки енергоефективності ЄС. З самого початку цієї програми банк видав 3 905 кредитів на підвищення енергоефективності будинків і 457 кредитів підприємствам для фінансування інвестицій в енергоефективність, альтернативні джерела енергії, а також на екологічно дружні інвестиції. Станом на 31 грудня 2016 року сукупний портфель кредитів, наданих на згадані вище цілі, становив 30,4 млн євро, кількість поточних кредитів – 191.

Банк прагне використовувати свої продукти зеленого фінансування і підхід для підвищення громадської обізнаності і розуміння в суспільстві. З тією ж метою, в 2011 році ПроКредит Банк взяв участь у ряді місцевих екологічних проектів. Наприклад, наші співробітники взяли участь у загальнонаціональній ініціативі, організованої добровольцями, щоб зробити міста чистішими.

Екологічні результати за 2015 рік

З екологічною результативністю нашого банку, а також інших банків групи ПроКредит, Ви можете ознайомитись у звіті за 2015 рік.

Оновлено 30.05.2017 11:04:08
создание сайта в Болд Ендеворс
e-Bankingx