Головна Приватні клієнти

Приватні клієнти

ПроКредит Банк пропонує конкурентоспроможні банківські продукти для приватних клієнтів на чесних і прозорих умовах. Використання сучасних технологій, індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта дозволяють забезпечити високу якість обслуговування, а також сприяють просуванню культури безготівкових розрахунків і заощаджень.

З 1 червня 2017 року порядок обслуговування клієнтів-фізичних осіб передбачає базовий набір послуг:

  • відкриття поточного (карткового) рахунку у гривні
  • випуск платіжної картки VISA
  • відкриття ощадного рахунку FlexSave
  • активація електронного банкінгу і послуги SMS-інформування

Якщо клієнт-фізична особа бажає здійснювати операції в іноземній валюті (євро або долар США), то клієнту також відкривається поточний (картковий) рахунок у іноземній валюті і випускається платіжна картка VISA у відповідній валюті.

Наявність базового набору послуг та, за потреби, поточного (карткового) рахунку та картки в іноземній валюті дозволяють клієнту користуватися повним переліком послуг, що надає ПроКредит Банк фізичним особам, включаючи здійснення платежів, обслуговування вкладів, операції з готівкою тощо.

Також, з червня 2017 вводиться щомісячна комісія за обслуговування поточного (карткового) рахунку, яка буде складати 100 гривень на місяць. При наявності (карткового) рахунку в іноземній валюті (євро або долар США), додатково буде утримуватися комісія за його обслуговування у розмірі 50 гривень за місяць. При цьому зміни в тарифах на послуги фізичним особам передбачають відсутність окремих комісій на здійснення найбільш поширених операцій, які включають серед інших проведення платежів у гривні, зарахування грошей на поточні (карткові) рахунки, SMS-інформування, видача та внесення готівки через спеціальні технічні засоби у зонах самообслуговування та касах відділень ПроКредит Банку.

Депозити Платіжна картка e-Banking
Збереження і примноження Ваших заощаджень Зручний і безпечний інструмент для щоденних операцій і поїздок за кордон Цілодобовий доступ до рахунків
Оновлено 17.11.2017 15:00:00
создание сайта в Болд Ендеворс
e-Bankingx