Головна Послуги Для Вашого бізнесу:   Кредити

Кредити

Наші партнери
Наші основні принципи: Що це означає для Вас:
Відповідальний підхід Відповідність запропонованих кредитів Вашим потребам і можливостям
Прозорість рішень Прості та зрозумілі умови кредитування
Партнерські стосунки Взаємовигідна співпраця

Якщо Ви шукаєте стабільний та надійний банк-партнер для комплексного обслуговування і у Вас є бажання розвивати свій бізнес – ми можемо запропонувати Вам наступні рішення:

Кредити для сільськогосподарських виробників

Ви хочете розвивати Ваш бізнес і Вам необхідно придбати чи обновити устаткування, виробниче приміщення, купити сировину, паливо, добрива, насіння і т.і. Cкористайтесь кредитом Агро Бізнес на вигідних для Вас умовах.
Кредит Агро Техніка допоможе Вам придбати сільськогосподарську техніку вітчизняного та іноземного виробництва не старіше 15 років.
Надає Вам можливість використовувати кредитні засоби у міру потреби і погашати заборгованість за наявності вільних коштів, якщо Ви користуєтесь поточним рахунком для розрахунків з контрагентами.

Кредити для Вашого бізнесу

Ви хочете розвивати свій бізнес і Вам необхідно поповнити оборотні кошти, придбати чи обновити обладнання, виробниче приміщення, інвестувати в різноманітні бізнес-проекти. Скористайтесь Бізнес Кредитом на вигідних для Вас умовах.
Ви хочете закласти фундамент для розвитку свого бізнесу, зміцнити свою позицію на ринку, або ж Вам потрібно закрити потреби у фінансуванні оборотних коштів – у нас є рішення!
Зробить використання поточного рахунку для розрахунків з контрагентами більш зручним і комфортним для Вас. Наявність овердрафту дозволить Вам здійснювати необхідні платежі понад залишок коштів на поточному рахунку.
Надає Вам можливість використовувати кредитні засоби у міру потреби і погашати заборгованість за наявності вільних коштів, якщо Ви користуєтесь поточним рахунком для розрахунків з контрагентами.  
Оновлено 27.03.2015 14:49:59
создание сайта в Болд Ендеворс