Головна Про Банк Керівництво

Керівництво

Віктор Пономаренко, Голова Правління
Віктор Пономаренко
Голова Правління
Віктор Пономаренко працює в банківській сфері з 1997 року. З 2004 року працює в ПроКредит Банку в Україні. Починав свою кар'єру в банку як керівник управління розвитку бізнес-клієнтів. З листопаду 2006 року до призначення Головою правління обіймав посаду Заступника Голови Правління.
Віктор Пономаренко закінчив Київський Національний Економічний Університет, Академію ПроКредит у Фюрті, Німеччина, а також отримав диплом MBA в AB Freeman School of Business, Tulane University, США і є Сертифікованим фінансовим аналітиком (CFA charterholder).
Народився в 1976 році.
Олександр Повшедний, Заступник Голови Правління
Олександр Повшедний
Заступник Голови Правління
Олександр Повшедний працює в ПроКредит Банку з 2002 року. За час роботи в банку обіймав посади кредитного спеціаліста, кредитного менеджера, керівника відділення, керівника відділу навчання та розвитку персоналу, після чого очолив управління по роботі з персоналом. У 2010 році був призначений на посаду Виконавчого Директора, а в 2012 – Заступника Голови Правління банку.
Олександр Повшедний закінчив Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер зовнішньоекономічної діяльності підприємств АПК». Закінчив Академію ПроКредит у Фюрті, Німеччина.
Народився в 1979 році.
Ганна Савеня, Директор з розвитку бізнес-клієнтів
Ганна Савеня
Директор з розвитку бізнес-клієнтів
Ганна Савеня працює в ПроКредит Банку з 2002 року. За час роботи займала позиції кредитного спеціаліста, кредитного менеджера, керівника відділення, координатора з кредитування Північно-Східного регіону. У 2011 році зайняла позицію керівника Управління кредитних ризиків. З 2013 року є керівником Управління розвитку бізнес-клієнтів.
Ганна закінчила Харківський національний економічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Закінчила Академію ПроКредит у Фюрті, Німеччина.
Народилася в 1977 році.
Рубен Оганян, Директор з управління ризиками
Рубен Оганян
Директор з управління ризиками
Рубен Оганян працює в ПроКредит Банку з 2003 року. За час роботи в банку обіймав посади кредитного спеціаліста, кредитного менеджера, керівника відділення, координатора з кредитування бізнес клієнтів, керівника відділу кредитного контроллінга. У 2012 році займав позицію менеджера з розвитку роздрібного бізнесу. У 2014 році очолив Управління кредитних ризиків.
Рубен закінчив Приазовський державний технічний університет за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології». Закінчив Академії ПроКредит у Велесі, Македонія та Фюрті, Німеччина.
Народився у 1980 році.
Оновлено 24.05.2022 08:21:08
e-Bankingx