Головна Про Банк Історія та акціонери

Історія та акціонери

ПроКредит Банк розпочав свою діяльність в Україні в лютому 2001 року як банк, що надає кредити представникам мікро-, малого- і середнього бізнесу. До осені 2003 р. Банк називався «Мікрофінансовий Банк». Зміна назви була пов’язана з рішенням його акціонерів об’єднати під одним ім’ям мережу заснованих ними банків, що працюють у сфері кредитування малого бізнесу. У Східній Європі ПроКредит представлений в таких країнах, як Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Грузія, Косово, Македонія, Молдова, Румунія і Сербія.

Починаючи з 2004 року ПроКредит Банк зробив вибір в сторону універсалізації та розширив свій спектр послуг як для підприємців, так і для населення в цілому. Сьогодні в «роздрібному» арсеналі ПроКредит Банку – прості, зрозумілі депозитні та карткові продукти, що розраховані на людей з різними рівнями доходу. ПроКредит Банк отримав максимально можливий в Україні рейтинг від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

Зі структурою власників ПроКредит Банку можна ознайомитись тут

Акціонерами ПроКредит Банку є фінансові організації, орієнтовані на сприяння розвитку бізнесу та економіки в Європі та в цілому світі. В Україну вони принесли свій досвід, отриманий в різних країнах світу, адаптували його до українських умов – результатом стало створення ПроКредит Банку для підтримки малого и середнього бізнесу.

ПроКредит Холдинг

ПроКредит Холдинг

ПроКредит Холдинг – це материнська компанія для всієї групи, яка контролює більшу частину акцій у всіх установах ПроКредит по всьому світу. Головні функції ПроКредит Холдингу по відношенню до своїх дочірніх компаній: забезпечення акціонерним капіталом та фінансування заборгованості, здійснення стратегічного управління та контролю. Холдинг встановлює загальні керівні принципи та стандарти для ключових напрямків банківської діяльності. ПроКредит Холдинг відповідає за належне функціонування організаційних структур та процесів у всіх установах ПроКредит і їх відповідності керівними принципам, а також за застосування відповідних стандартів управління ризиками і протидії відмиванню грошей, фальсифікаціям і фінансуванню тероризму.

ПроКредит Холдинг бере активну участь в питаннях призначення менеджменту і підготовки персоналу, а також відіграє ключову роль в розробці і складанні навчальних планів для Академії ПроКредит в Фюрті, Німеччина, і регіональних академій. Він також сприяє якнайшвидшому поширенню кращих методик і підходів шляхом проведення регулярних семінарів та робочих груп для середнього та вищого менеджменту банків ПроКредит.

 

Оновлено 24.05.2022 08:21:08
e-Bankingx