Головна Бізнес клієнти Розрахунково-касове обслуговування e-Banking Налаштування браузера для роботи Інтернет-банкингу

Налаштування браузера для роботи Інтернет-банкингу

Робота On-line версії e-Banking напряму залежить від можливості Java-апплету працювати в інтернет-браузері*** (рекомендовано використання Internet Explorer). На даний момент, робота Java в інтернет-браузерах Chrome, Edge, а також останніх версіях Opera та Mozilla Firefox призупинена компаніями-розробниками. Таким чином, робота e-Banking можлива в Internet Explorer або попередніх версіях Opera та Mozzila Firefox.

Якщо не з’являється вікно для вибору ключа та вводу пароля:

  1. Необхідно очистити кеш пам’яті:
  2. В Internet Explorer – виберіть пункт меню «Знаряддя» – «Властивості браузера» – закладка «Загальні» – кнопка «Видалити». Закрийте та повторно зайдіть в браузер.

  3. По замовчуванню, робота Javа-апплету може блокуватися Вашим браузером, що вимагає зміни його налаштування.
  4. В Internet Explorer виберіть пункт меню «Знаряддя» – «Властивості браузера» – «Безпека»
    Натисніть на зелену галочку (біля напису «Безпечні вузли») – натисніть «Вузли» –
    Скопіюйте адресу сторінки Інтернет-банкінгу https://ibank.procreditbank.com.ua/index.html та вставте в поле «Додати в зону безпечний вузол» – натисніть кнопку «Додати» – натисніть кнопку «Закрити» – натисніть ОК.


*** оскільки налаштування комп’ютера клієнта знаходиться поза межами компетенції співробітників ПроКредит Банку, прохання звертатися за допомогою до власних ІТ-спеціалістів.

У випадку складнощів у використанні on-line версії, рекомендовано використовувати off-line версію:

Модуль реалізований на Java і призначений для управління банківськими рахунками в режимі off-line. Клієнт проводить роботу локально на своєму комп’ютері, а для взаємодії з банківським сервером виконує регулярну синхронізацію даних. У функціональному плані РС-Банкінг повністю ідентичний до Internet-Банкінгу. РС-Банкінг рекомендується використовувати при недостатній якості каналу Internet або при його відсутності (зв'язок буде здійснюватися через телефонні лінії або за допомогою модему).
Завантаження off-line версії https://ibank.procreditbank.com.ua/PC-Banking.exe

Оновлено 17.10.2018 08:52:26
создание сайта в Болд Ендеворс
e-Bankingx