Головна Інфо-Центр Новини Apple Pay стає доступним клієнтам ПроКредит Банку

Apple Pay стає доступним клієнтам ПроКредит Банку

05.11.2019

Легкий, захищений та індивідуальний платіжний інструмент

Київ – 05 листопада 2019 р. – Відсьогодні, Клієнти ПроКредит Банку, держателі карток Visa Classic, отримали можливість користуватися Apple Pay - легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

В основі Apple Pay лежать безпека та конфіденційність. Якщо ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість, присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду.

Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну або дебетову картку через додаток Wallet. У магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і  пізніших моделей, а також з Apple Watch.

З Apple Pay легко здійснювати  онлайн-покупки  у додатках і на веб-сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бокової кнопки, а також глянувши на iPhone X, iPhone XS та XS Max, а також iPhone XR для підтвердження операції через Face ID. Завдяки Apple Pay більше немає необхідності вручну вводити довгі реєстраційні форми з контактними даними або повторно вказувати дані про доставку і виставлення рахунку. При оплаті покупок у додатках або в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, а також на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і новіших моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому пристрої Mac не старше 2012 року випуску зі встановленою системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або новішої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.  

Детальніше про Apple Pay читайте за адресою: http://www.apple.com/ru/apple-pay/

 Всі новини
Оновлено 03.03.2021 13:47:04
создание сайта в Болд Ендеворс
e-Bankingx