Головна Інфо-Центр Новини Клієнти ПроКредит Банку їдуть в Дубаї за покупками

Клієнти ПроКредит Банку їдуть в Дубаї за покупками

13.12.2013

ПроКредит Банк і платіжна система Visa International запрошують усіх власників картки Visa від ПроКредит Банку взяти участь в акції, присвяченій Фестивалю шопінгу в Дубаї. Оплачуючи картою Visa покупки на Фестивалі шопінгу в Дубаї, Ви берете участь у розіграші суперпризів – трьох поїздок «все включено» на Чемпіонат світу з футболу 2014 в Бразилії! Цьогорічний Фестиваль шопінгу триватиме з 2 січня по 2 лютого 2014 року.

З радістю повідомляємо, що в листопаді клієнт київського відділення №1 ПроКредит Банку став переможцем спільної акції «З Visa де б Ви не були» і виграв грошовий приз – 10 000 грн від платіжної системи Visa International. Як і ряд попередніх акцій, дана промо-кампанія також була спрямована на популяризацію безготівкових розрахунків у роздрібній мережі і була орієнтована, насамперед, на власників карток, які не знають про можливості розрахунку картами за межами України.

«Розвиток культури заощаджень і безготівкових розрахунків є невід'ємною частиною стратегії ПроКредит Банку. Практично кожен наш клієнт має стандартну карту для розрахунків і зняття готівки, Ощадну карту для заощаджень або карту Visa Buisness. Всі вони досить прості і прозорі для споживачів. Особливу увагу ми приділяємо безпеці карткових продуктів. Ми пропонуємо карти з чіпом, які неможливо підробити, а також послугу GSM-банкінг по будь-якій карті. Це означає, що всі транзакції on-line відображаються в телефоні у вигляді SMS-повідомлення. Слід звернути увагу на ще одну послугу ПроКредит Банку: ми ввели нові функції в програмі Інтернет-банкінгу для фізичних осіб. Ви отримуєте можливість без відвідування відділення банку зробити грошові перекази, заощадивши і час і гроші. Крім вище зазначених переваг наші клієнти регулярно беруть участь в акціях з Visa, що ще більше мотивує наших клієнтів користуватися картою в різних ситуаціях в Україні та за її межами,» – коментує керівник управління розвитку роздрібних клієнтів ПроКредит Банку Олена Кошіль.

Нагадуємо, що зараз йде акція «Вперед до перемоги з Visa!». Детальна інформація про акції розміщена на сайті visa.com.ua/olympic.Всі новини
Оновлено 24.11.2021 08:23:27
e-Bankingx