Головна Інфо-Центр Новини ПроКредит Банк починає набір в 9-у групу Young Bankers Programme

ПроКредит Банк починає набір в 9-у групу Young Bankers Programme

29.10.2013

ПроКредит Банк оголошує про початок набору учасників 9-ї групи в програму підготовки молодих спеціалістів – Young Bankers Programme (YBP). Навчання розпочнеться 13 січня 2014 року.

Young Bankers Programme передбачає навчання протягом 6 місяців. Унікальність цього набору полягає в тому, що перші три місяці учасники програми будуть проходити навчання в ПроКредит Банку в Молдові, в м. Кишинів. За цей час учасники програми ознайомляться з основами банківських процесів та послуг; придбають базові знання у фінансовій сфері та економіці; познайомляться з корпоративною культурою та етичними принципами, якими керуються всі співробітники банку в щоденній роботі. Вони також вивчать ключові аспекти глобалізації та охорони навколишнього середовища; математику та бухгалтерський облік. Витрати на транспорт і проживання в Кишиневі бере на себе банк. По поверненню в Україну навчання буде проходити в тренінговому центрі банку за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 26А. За цей час учасники пройдуть стажування у відділеннях банку; а також візьмуть участь у цікавих індивідуальних і командних проектах, спрямованих на професійний та особистий розвиток.

Всі 6 місяців програми побудовані таким чином, що учасники одну половину часу проводять в аудиторіях тренінгового центру, а іншу половину часу безпосередньо у відділеннях банку, де їх навчанням займаються досвідчені наставники, які допомагають хлопцям застосовувати теоретичні знання на практиці.

Слід звернути увагу, що для того, щоб стати учасником програми, необхідно пройти 7 етапів відбору:

  1. Заповнення он-лайн форми резюме.
  2. Написання мотиваційного листа.
  3. Телефонне інтерв'ю.
  4. Тестування з математики та логіки, тест на знання англійської мови.
  5. Групова дискусія.
  6. Індивідуальна співбесіда.
  7. 2-х тижневий семінар c 9 по 20 грудня 2013р. у Києві.

Всі етапи процесу відбору проходять у Києві. Шукачам, які приїжджають з регіонів, банк відшкодовує дорожні витрати. Банк також покриває всі витрати в ході виїзного 2-х тижневого семінару.

Успішне закінчення програми дає можливість учасникам стати співробітниками ПроКредит Банку. На даний момент 78 випускників з 7 програм успішно працюють у відділеннях та Головному офісі банку.

«Ми вважаємо, що запорукою хороших результатів є компетентні та лояльні співробітники. Ми активно інвестуємо у підготовку та професійний розвиток наших співробітників за допомогою програм, які реалізуються як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Учасники 9-ої групи мають можливість познайомитися не тільки з нашою корпоративною культурою, але і з культурою іншої країни, отримавши безцінний досвід і нові враження», – коментує керівник управління з роботи з персоналом Юлія Васильєва.Всі новини
Оновлено 24.11.2021 08:23:27
e-Bankingx