Головна Як працює ПроКредит Банк під час карантину?

Як працює ПроКредит Банк під час карантину?

Шановні клієнти!

ПроКредит Банк продовжує працювати у звичайному режимі. Ми слідкуємо за розвитком ситуації та впроваджуємо заходи для попередження поширення коронавірусу.

Тут ви можете знайти відповіді на найчастіші запитання з приводу ситуації.

1. ДИСТАНЦІЙНІ СЕРВІСИ БАНКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ

Задля збереження здоров’я та особистої безпеки просимо Вас лишатися вдома, адже всі операції можливо проводити дистанційно за допомогою системи e-Banking та мобільного додатку, а саме:

• безкоштовні перекази в межах України (сплата рахунків)

• безкоштовні перекази з картки на картку будь-якого банку

• безкоштовний онлайн обмін валют

• відкриття депозитів в UAH/USD/EUR

• управління ощадним рахунком FlexSave

• міжнародні перекази

• продаж\купівля\обмін валюти на міжбанківському валютному ринку

• блокування картки та управління лімітами

• для перевипуску картки або ПІН зверніться до Контакт-Центру

Якщо Вам потрібна допомога у здійсненні операцій дистанційно - команда Контакт-Центру обов’язково Вам допоможе. Телефон Контакт-Центру 0 800 50 09 90.

2. РЕЖИМ РОБОТИ ВІДДІЛЕНЬ

Якщо Вам все ж таки потрібно відвідати відділення, просимо скористатися послугою «Бронювання часу», зателефонувавши до Контакт-Центру. Це надасть нам можливість підготуватися до зустрічі, а Вам не витрачати зайвий час на очікування. В такий спосіб Ваш контакт з іншими клієнтами буде зведено до мінімуму.

• усі відділення ПроКредит Банку продовжують працювати у стандартному режимі з 10.00 до 17.30 за попереднім записом клієнтів. Запис на візит здійснюється за номерами 0 800 50 09 90 або 044 590 10 00. Клієнти, які не забронювали візит, обслуговуватимуться лише за наявності вільного менеджера та в порядку живої черги.

• наші відділення ретельно дезінфікуються, працівники забезпечені індивідуальними засобами захисту для попередження поширенню вірусу

• заходьте до відділення лише тоді, коли є вільний працівник. Якщо всі спеціалісти зайняті, зачекайте будь-ласка в Зоні самообслуговування або на вулиці. Обов’язково дотримуйтесь безпечної дистанції як мінімум 1 метр від оточуючих.

• користуйтесь захисною маскою та рукавичками, коли відвідуєте відділення нашого Банку та інші громадські місця.

Звертаємо Вашу увагу, що Банк має право відмовити в обслуговуванні клієнтів без захисної маски та з ознаками гострої респіраторної інфекції (кашель, чхання, нежить).

 

3. ОПЕРАЦІЇ З КАРТКАМИ

Карткові сервіси Банку продовжують безперебійну роботу у звичайному режимі для забезпечення виконання потреб наших клієнтів.

Якщо Ви втратили вашу карту чи за певних обставин Вам необхідна нова – рекомендуємо звернутись до нашого Контакт-Центру та за десять робочих днів картку буде доставлено на вказану Вами адресу.

 

4. КРЕДИТУВАННЯ

Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), забороняється підвищення процентної ставки за кредитним договором.

4.1 Овердрафт FlexFund для приватних клієнтів

Банк не нараховує та не стягує пеню або штрафні відсотки, у разі прострочення клієнтом у період з 1 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, виконання своїх зобов’язань за договором овердрафту FlexFund, а саме:

- щомісячної сплати відсотків за використану суму ліміту,

- повного погашення суми овердрафту після строку закінчення дії договору.

Проте, це рішення не звільняє клієнта від сплати та виконання власних зобов’язань після закінчення строку дії карантинних заходів. Також в індивідуальному випадку та у разі обґрунтованої необхідності на підставі запиту клієнта Банк може перенести погашення відсотків за овердрафтом FlexFund строком до трьох місяців. В такому випадку клієнту необхідно звернутись до Контакт-Центру.

4.2 Кредити для бізнес-клієнтів

Клієнтам – представникам малого і середнього бізнесу у разі обґрунтованої необхідності та в індивідуальному порядку, Банком може бути розглянута можливість перенесення (відстрочення) платежів на період до трьох місяців. Для узгодження такого випадку необхідно звернутись до кредитного експерта або до Контакт-Центру.

Дякуємо за розуміння та підтримку.

Залишайтеся вдома та користуйтеся зручними та надійними дистанційними сервісами ПроКредит Банку.

Посилання на законодавчі документи

 

Оновлено 24.05.2022 08:21:08
e-Bankingx